Witaj w naszym geocachingowym sklepie!

Mały keszer w świecie keszy

12 / 05 / 2017

Mały keszer w świecie keszy

I Ogólnopolski GEOkonkurs Dla Dzieci

REGULAMIN KONKURSU  

Organizator konkursu: Administrator strony internetowej www.keszomaniacy.pl – Piętaszek – ogłasza pierwszą edycję ogólnopolskiego GEOkonkursu dla dzieci – Mały keszer w świecie keszy.

Partnerzy konkursu:

• Apartament u Piętaszka

• Studio Ruchu Prestige

• Urząd Miasta w Jaśle

• GC Jasło Team

• GeoŁódzkie

• Straż Miejska Miasta Krakowa

• Radio Trendy

• Naszemiasto.pl

• GEOCACHER

Cele konkursu:

• Popularyzacja zabawy w geocaching.

• Zachęcenie dzieci do pracy twórczej.

• Motywowanie do pracy nad własnymi zdolnościami.

• Rozwijanie wrażliwości estetycznej i artystycznej.

• Eksponowanie dokonań artystycznych młodzieży.

Temat przewodni konkursu:

Wielka przygoda małego keszera  

Sponsorzy nagród:

Organizator oraz partnerzy konkursu

Uczestnicy konkursu  

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci grających w grę terenową o nazwie Geocaching, będących jednocześnie uczniami szkół podstawowych (klasy 1-6) lub uczęszczających do klas zerowych (“zerówki “). Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

Zasady konkursu:  

W konkursie mogą brać udziałów tylko prace plastyczne wykonane w całości samodzielnie przez dziecko.

Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice (malarstwo, rysunek, grafika, techniki mieszane) i wykorzystywać dowolne materiały: brystol, papier kolorowy, bibuła, folia, farby, pastele, kredki, flamastry, włóczka itp. Format prac nie może przekraczać formatu A2 (594 mm x 420 mm). Każdy z uczestników może złożyć tylko jedną pracę konkursową. Prace zbiorowe nie będą zakwalifikowane do konkursu.

Prace konkursowe muszą posiadać dokładne informacje o autorze. Na odwrotnej stronie pracy należy umieścić imię i nazwisko autora, jego nazwę użytkownika na portalu geocaching.com lub opencaching.pl (jeśli posiada), klasę, oraz tytuł pracy. Posiadanie przez dziecko konta na ww. portalach NIE JEST konieczne. Prosimy również o podanie nazwy użytkownika używanej na portalu geocaching.com lub opencaching.pl przez przynajmniej jednego z rodziców oraz numeru telefonu.

Prace powinny być estetyczne w stopniu umożliwiającym ich ekspozycję. Prace wykonane na kartce z zeszytu nie będą brane pod uwagę.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia w czasie przesyłki.

Harmonogram konkursu:  

Termin nadsyłania prac – 15 czerwca 2017 r.

Rozstrzygnięcie pierwszego etapu konkursu – do 02 lipca 2017 r.

Rozpoczęcie drugiego etapu konkursu – najpóźniej do 6 lipca

Nagrody  

Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody (darmowy pobyt w Apartamencie u Piętaszka, pamiątkowe PWG, książki, materiały plastyczne, nagrody niespodzianki). Wszystkie nadesłane prace zostaną również zaprezentowane w wirtualnej galerii na stronie www.keszomaniacy.pl.

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: Kategoria I – klasy 0-III szkoły podstawowe/przedszkola Kategoria II – klasy IV-VI szkoły podstawowe

Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu odbywać się będzie dwuetapowo.

Etap I Ze wszystkich nadesłanych prac, komisja powołana przez organizatora, wybierze maksymalnie po 10 prac z każdej kategorii wiekowej. Każda praca, która przejdzie pierwszy etap, uzyskuje tytuł wyróżnienia.
Etap II Prace wyróżnione zamieszczone zostaną w albumach (osobno każda kategoria wiekowa) na stronie facebook.com/keszomaniacy. Wyboru zwycięzców dokonają Internauci poprzez kliknięcie “lubię to” pod daną pracą. Zwyciężają 3 prace z największą ilością polubień z każdej kategorii wiekowej. W przypadku uzyskania takiej samej ilości polubień przez dwie lub więcej prac o zwycięzcy zadecyduje komisja konkursowa.

Informacje dodatkowe:

Prace przesłane na konkurs przechodzą na własność organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do dalszego wykorzystywania nadesłanych prac (eksponowania na eventach itd.)

Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.   Wszelkie informacje będą opublikowane na stronie facebook.com/keszomaniacy

Organizatorzy  nie  zwracają  prac złożonych na konkurs. W razie pytań prosimy o kontakt z Piętaszkiem [email protected] lub za pośrednictwem Facebooka: facebook.com/keszomaniacy

Prace konkursowe przyjmowane będą do dnia 15 czerwca 2017 r (decyduje data stempla pocztowego) Organizator na spłynięcie ostatnich prac czeka 5 dni roboczych po dacie zakończenia naboru, a następnie przekazuje materiały do oceny Jurorom. Prace nadesłane po wyznaczonym terminie nie będą oceniane przez Jury konkursu.

Prace należy składać osobiście w recepcji Studia Ruchu Prestige lub przesłać pocztą na adres:

Piotr Twaróg Os. Na Lotnisku 11 31-802 Kraków z dopiskiem „GEOkonkurs”.

W sprawach spornych, wynikających z interpretacji Regulaminu, ostateczną decyzję podejmie Organizator w porozumieniu z Jury.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Souvenir do wklejenia na profil:

Kod do wklejenia:

<center><a href=”https://keszomaniacy.pl/maly-keszer-swiecie-keszy/” target=_blank><img src=”https://keszomaniacy.pl/wp-content/uploads/2017/05/0dznaka-2017-FINAL-100dpi-e1494609662369.png”></a></center>


Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/platne/serwer144353/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/platne/serwer144353/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X