Witaj w naszym geocachingowym sklepie!

Zwroty

Zwroty

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Klient sklepu internetowego Keszomanicy.pl ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania towaru i niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić zakupiony towar. Poinformowanie sklepu o odstąpieniu od umowy odbywa się za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie sklepu lub poczty elektronicznej na adres [email protected]

Formularz zawierający wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrocie towaru jest dostępny na stronie internetowej sklepu .

Do zachowania podanego terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem. W celach identyfikacyjnych do zwracanego towaru należy dołączyć numer zamówienia.

Nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy sklep zwraca Klientowi dokonane przez niego płatności obejmujące cenę towaru oraz koszty wysyłki towaru do odbiorcy. Zwrot płatności nastąpi przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodzi się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Jeżeli przy składaniu zamówienia Klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sklep, sklep nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (tj. kosztów przekraczających koszty najtańszego zwykłego sposobu dostarczenia).

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktów do sklepu internetowego.

Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Zwrotom nie podlegają towary spersonalizowane wykonane na zamówienie na przykład tzw. wood geocoins czyli drewniaki.

FORMULARZ ZWROTU PDF FORMULARZ ZWROTU DOC

X